gilna
09 آذر 1401 - 15:42

بازدید عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از اردوی تیم ملی جوانان ووشو

فرزانه، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از اردوی تیم ملی جوانان ووشو بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو ، ولی‌الله فرزانه نماینده مردم نور، محمودآباد و چمستان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با حضور در آکادمی ملی ووشو، از تمرین تیم جوانان ایران بازدید کردند و در جریان آخرین وضعیت این تیم در آستانه اعزام به مسابقات قهرمانی جهان در اندونزی قرار گرفتند.

فرزانه در جریان این بازدید گفت: تشکر می‌کنم از زحمات دکتر صدیقی که با تلاش زیاد این تیم را آماده و محیای اعزام کرده است. در ذهنم این است که ای‌کاش شرایط به گونه‌ای بود که این همه هزینه در حوزه فرهنگی، در بخش ورزش انجام می‌شد؛ چراکه معتقدم در ورزش می‌توان اقدامات فرهنگی زیاد و متنوعی انجام داد. تلاش می‌کنیم در بودجه سال آینده کمک‌های خوبی به حوزه ورزش کنیم. ورزش فضای بسیار خوبی برای فرهنگ‌سازی است.

وی ادامه داد: شما تیم خوبی هستید و ما امیدوارم نتایج خوب و درخشانی کسب کنید. روند تمرینات تیم ووشو جوانان اطلاع دارم و همچنین می‌دانم که انجام تمرینات و استعدادیابی در رده‌های سنی چقدر کار دشواری است. امیدوارم در مسابقات جهانی عملکردی موفقیت‌آمیزی داشته باشید و با دست پر به کشور بازگردید.مجددا برای ملی‌پوشان و کاروان اعزامی ایران به مسابقات جهانی ووشو آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم باعث به اهتزاز درآوردن پرچم ایران شوند.

در پایان نیز وی از ورزشکاران حوزه شهرستان خودش تقدیر به عمل آورد.

امیرصدقی رئیس فدراسیون ووشو و مهدی علی‌نژاد عضو هیئت رئیسه فدراسیون بین‌المللی ووشو در این دیدار حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 890357